Moja droga do zmian.

Obraz może zawierać: 1 osoba, siedzi

Postanowiłam zebrać w tym miejscu tematyczne serie, które zamieszczałam na Facebooku, oto pierwsza z nich N o w a j a.

?Inspiriada przeszła już do wspomnień. Dzień bardzo aktywny, który zostawi pozytywne wspomnienia.

?Jestem w drodze do domu i mam czas na rozmyślania. Analizuje jak przebiega mój rozwój i moja zmiana, ile osób miało na nią bezpośredni wpływ.

?Postaram się Wam przedstawić te osoby w kolejnych postach. Śmiało mogę je nazwać postami z serii “Nowa Ja”.

?Pierwsza osoba od której to się zaczęło, to Fryderyk Karzełek. Przedsiębiorca, biznesmen, człowiek sukcesu o gołębim sercu. Pamięta ile trudów musiał pokonać na swojej drodze. Teraz dzieli się chętnie swoją wiedzą i służy pomocą wszystkim, którzy chcą życie wziąć w swoje ręce. W centrum uwagi dla niego jest człowiek. Na prawdę nie musiałby tego robić, gdyby nie czuł potrzeby, wskazywania innym sposobu na poprawę swojego życia. Każdy kto tylko chce, może z tego korzystać.
Utworzyl nowy zawód Doradca Rozwoju Osobistego.
Mam zaszczyt być jednym z nich.

?Na wczorajsza Inspiriade przyjechało ok 500 osób, które chciały posłuchać Fryderyka i zaproszonych gości.

?Mogę śmiało powiedzieć, że rozwój osobisty, to obszar w którym jest bardzo dużo do zrobienia. Ludzie coraz liczniej otwierają się na korzystanie ze wskazówek i chętnie uczestniczą w programach rozwojowych.
Czują się bezpiecznie, bo trafiają do społeczności, która ich wspiera i rozumie.

? Ty również możesz się zastanowić, co myślisz o miejscu w którym się znajdujesz. Czy się tam rozwijasz, czy środowisko Cie wspiera? Czy trwasz w pracy, byle doczekać emerytury? Czy żyjesz w toksycznym związku, bo boisz się że sam nie podołasz? Czy dusisz się swoimi problemami finansowymi i nie widzisz rozwiązania?
???????
Jeżeli któreś z powyższych pytań, dotyczy Ciebie. Wpadaj na priv i zapytaj, jak możesz sobie pomóc. Jeśli Twierdzisz, że dla Ciebie już nie ma ratunku, że nie masz siły na zmiany.
Z a p y t a j
Czy myślałeś jakbyś się czul, gdyby Twoje troski zniknęły?

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba

Zadeklarowalam, że przedstawię Wam osoby które mają wpływ na moją zmianę.? Wczoraj pisałam o Fryderyku Karzełku, dzisiaj opowiem o człowieku, który jest trenerem, aktorem, który w drugiej minucie rozmowy już wie, co tak naprawdę skrywasz pod swoją maska. Jest mistrzem ciętej riposty, człowiekiem, który potrafi sprawić, że podczas wystąpień publicznych poczujesz w sobie sceniczne zwierzę.?
❤️ Jan Grzesiak osoba, pełna humoru, ciepła i szczerych reakcji. Dzięki niemu nie boję się samych wystąpień i okazywania emocji, podczas wystąpień?. Jest jednym z tych, którzy sprawili, że nabrałam barw.

4 thoughts on “Moja droga do zmian.”

  1. Cechą talentu jest niemożność pisania na zamówienie… Poza tym to Zgadzam się z Tobą w 100 i popieram w/w poglądy w soposb preSubiektywny 🙂 E. Zegadłowicz.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.